įkeliamas turinys

Privatumo politika
Paskutinį kartą atnaujinta 2022 m. balandžio 20 d.

Šiame kaimukas.lt privatumo pranešime aprašoma kaip ir kodėl galime rinkti, saugoti, naudoti ir (arba) dalytis (apdoroti) jūsų informaciją, kai naudojatės mūsų paslaugomis, kai:

• Apsilankote mūsų svetainėje adresu www.kaimukas.lt, arba bet kurią mūsų svetainę, kurioje pateikiama nuoroda į šį privatumo pranešimą.
• Bendraujate su mumis kitais susijusiais būdais, įskaitant pardavimą, rinkodarą ar renginius.


Kyla klausimų? Perskaitę šį privatumo pranešimą, sužinosite daugiau apie savo teises į privatumą ir pasirinkimus. Jei nesutinkate su mūsų politika ir praktika, prašome nesinaudoti mūsų paslaugomis. Jei vis dar turite klausimų ar rūpesčių, susisiekite su mumis adresu info@kaimukas.lt

Pagrindinių dalykų santrauka

Šioje santraukoje pateikiami pagrindiniai mūsų privatumo pranešimo punktai, tačiau daugiau informacijos apie bet kurią iš šių temų galite sužinoti spustelėję nuorodą, esančią po kiekvieno pagrindinio punkto, arba naudodami toliau pateiktą turinį, kad rastumėte ieškomą skyrių.

Kokią asmeninę informaciją tvarkote?
Kai lankotės, naudojatės ar naršote mūsų paslaugas, mes galime apdoroti asmeninę informaciją, atsižvelgdami į jūsų pasirinkimus ir naudojamus kaimukas.lt produktus bei funkcijas. Sužinoti daugiau.

Ar tvarkote kokią nors neskelbtiną asmeninę informaciją?
Mes netvarkome jautrios asmeninės informacijos.

Ar gaunate kokios nors informacijos iš trečiųjų šalių?
Negauname jokios informacijos iš trečiųjų šalių.

Kaip apdorojate mano informaciją?
Tvarkome jūsų informaciją siekdami teikti, tobulinti ir administruoti kaimukas.lt paslaugas, bendrauti su jumis, siekdami saugumo ir sukčiavimo prevencijos bei laikytis įstatymų. Taip pat galime tvarkyti jūsų informaciją kitais tikslais, gavę jūsų sutikimą. Jūsų informaciją tvarkome tik tada, kai tam turime pagrįstą teisinę priežastį. Sužinoti daugiau.

Kokiose situacijose ir su kuo dalijates asmenine informacija?
Mes galime dalytis informacija konkrečiose situacijose ir su konkrečiomis trečiosiomis šalimis. Sužinoti daugiau.

Kaip saugote mano informaciją?
Mes taikome organizacinius ir techninius procesus bei procedūras, kad apsaugotume jūsų asmeninę informaciją. Tačiau negalima garantuoti, kad elektroninio perdavimo ar informacijos saugojimo technologija bus 100% saugi, todėl negalime pažadėti ar garantuoti, kad įsilaužėliai, kibernetiniai nusikaltėliai ar kitos leidimo neturinčios trečiosios šalys negalės įveikti mūsų saugumo ir netinkamai rinkti, pasiekti, pavogti ar pakeisti jūsų informacijos. Sužinoti daugiau.

Kokios mano teisės?
Priklausomai nuo to, kur esate geografiškai, galiojantis privatumo įstatymas gali reikšti, kad turite tam tikras teises, susijusias su savo asmenine informacija. Sužinoti daugiau.

Kaip aš galiu pasinaudoti savo teisėmis?
Lengviausias būdas pasinaudoti savo teisėmis yra užpildyti turimą duomenų subjekto prašymo formą čia, arba susisiekę su mumis. Mes apsvarstysime ir imsimės veiksmų pagal taikomus duomenų apsaugos įstatymus.

Turinys

1. Kokią informaciją renkame?

Asmeninė informacija, kurią mums atskleidžiate.
Trumpai: renkame asmeninę informaciją, kurią mums pateikiate.

Mes renkame asmeninę informaciją, kurią jūs savanoriškai pateikiate mums, kai jūs išreiškiate susidomėjimą gauti informaciją apie mus arba mūsų produktus ir paslaugas, kai dalyvaujate su kaimukas.lt paslaugomis susijusioje veikloje arba kitaip susisiekdami su mumis.

Jūsų pateikta asmeninė informacija. Asmeninė informacija, kurią mes renkame, priklauso nuo jūsų sąveikos su mumis ir kaimukas.lt paslaugomis konteksto, jūsų pasirinkimų ir naudojamų produktų bei funkcijų. Mūsų renkama asmeninė informacija gali būti tokia:

• vardai
• telefono numeriai
• elektroninio pašto adresai

Jautri informacija. Mes neapdorojame jautrios informacijos.

Mokėjimo duomenys. Jei perkate, galime rinkti duomenis, reikalingus jūsų mokėjimui apdoroti (pvz., kredito kortelės numerį ir saugos kodą, susietą su jūsų mokėjimo priemone). Visus mokėjimo duomenis saugo Paysera. Jų privatumo pranešimo nuorodą (-as) galite rasti čia: https://www.paysera.lt/v2/lt-LT/sutartys/privatumo-politika-2020 .

Visa asmeninė informacija, kurią mums pateikiate, turi būti tikra, išsami ir tiksli, ir jūs privalote mums pranešti apie bet kokius tokios asmeninės informacijos pasikeitimus.

Informacija renkama automatiškai

Trumpai: kai kuri informacija, pvz., jūsų interneto protokolo (IP) adresas ir (arba) naršyklės ir įrenginio charakteristikos, renkama automatiškai, kai lankotės mūsų puslapyje.

Mes automatiškai renkame tam tikrą informaciją, kai lankotės, naudojatės ar naršote kaimukas.lt . Ši informacija neatskleidžia konkrečios jūsų tapatybės (pvz., jūsų vardo ar kontaktinės informacijos), bet gali apimti naudojamo įrenginio informaciją, pvz., jūsų IP adresą, naršyklės ir įrenginio charakteristikas, operacinę sistemą, kalbos nuostatas, nukreipimo URL, įrenginio pavadinimą, šalį, vietą. , informacija apie tai, kaip ir kada naudojatės mūsų paslaugomis, ir kita techninė informacija. Ši informacija visų pirma reikalinga mūsų paslaugų saugumui ir veikimui užtikrinti, taip pat vidinės analizės ir ataskaitų teikimo tikslais.

Mūsų renkama informacija apima:

Žurnalo ir naudojimo duomenys. Žurnalo ir naudojimo duomenys yra su paslauga susijusi, diagnostinė, naudojimo ir našumo informacija, kurią mūsų serveriai automatiškai renka, kai pasiekiate arba naudojatės mūsų paslaugomis, ir kurią įrašome į žurnalo failus. Priklausomai nuo to, kaip bendraujate su mumis, šie žurnalo duomenys gali apimti jūsų IP adresą, įrenginio informaciją, naršyklės tipą ir nustatymus bei informaciją apie jūsų veiklą kaimukas.lt (pvz., datos / laiko žymes, susijusias su jūsų naudojimu, peržiūrėtus puslapius ir failus). , paieškas ir kitus veiksmus, kuriuos atliekate, pvz., kokias funkcijas naudojate), įrenginio įvykių informaciją (pvz., sistemos veiklą, klaidų ataskaitas (kartais vadinamas „stigių išklotinėmis“) ir aparatinės įrangos nustatymus).

Įrenginio duomenys. Renkame įrenginio duomenis, pvz., informaciją apie jūsų kompiuterį, telefoną, planšetinį kompiuterį ar kitą įrenginį, kurį naudojate paslaugoms pasiekti. Atsižvelgiant į naudojamą įrenginį, šie įrenginio duomenys gali apimti tokią informaciją kaip jūsų IP adresas (arba tarpinis serveris), įrenginio ir programos identifikavimo numeriai, vieta, naršyklės tipas, aparatinės įrangos modelis, interneto paslaugų teikėjas ir (arba) mobiliojo ryšio operatorius, operacinė sistema ir sistemos konfigūracijos informacija.

Vietos duomenys. Renkame vietos duomenis, pvz., informaciją apie jūsų įrenginio vietą, kuri gali būti tiksli arba netiksli. Kiek informacijos renkame, priklauso nuo įrenginio, kurį naudojate norėdami pasiekti kaimukas.lt paslaugas, tipo ir nustatymų. Pavyzdžiui, galime naudoti GPS ir kitas technologijas, kad rinktume geografinės padėties duomenis, nurodančius dabartinę jūsų buvimo vietą (pagal jūsų IP adresą). Galite atsisakyti leisti mums rinkti šią informaciją, atsisakydami prieiti prie informacijos arba išjungdami savo įrenginio Vietos nustatymą. Tačiau jei nuspręsite atsisakyti, gali būti, kad negalėsite naudotis tam tikrais kaimukas.lt aspektais.


2. Kaip apdorojame jūsų informaciją?

Trumpai: apdorojame jūsų informaciją siekdami teikti, tobulinti ir administruoti savo paslaugas, bendrauti su jumis, siekdami saugumo ir sukčiavimo prevencijos bei laikytis įstatymų. Taip pat galime tvarkyti jūsų informaciją kitais tikslais, gavę jūsų sutikimą.

Jūsų asmeninę informaciją tvarkome dėl įvairių priežasčių, priklausomai nuo to, kaip sąveikaujate su mūsų paslaugomis, įskaitant:

Išsaugoti ar apsaugoti gyvybiškai svarbius asmens interesus. Galime apdoroti jūsų informaciją, kai to reikia, kad išsaugotume ar apsaugotume gyvybiškai svarbius asmens interesus, pavyzdžiui, kad išvengtume žalos.


3. Kokiu teisiniu pagrindu riamesime tvarkydami jūsų asmeninę informaciją?

Trumpai: mes tvarkome jūsų asmeninę informaciją tik tada, kai manome, kad tai būtina ir turime pagrįstą teisinę priežastį tai daryti pagal galiojančius įstatymus, pavyzdžiui, gavę jūsų sutikimą, laikytis įstatymų, teikti jums paslaugas. prisiimti ar vykdyti savo sutartinius įsipareigojimus, ginti savo teises arba įgyvendinti mūsų teisėtus verslo interesus.

Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (GDPR) ir JK GDPR reikalauja, kad paaiškintume galiojančius teisinius pagrindus, kuriais remiamės tvarkydami jūsų asmeninę informaciją. Apdorodami jūsų asmeninę informaciją galime remtis šiais teisiniais pagrindais:

Sutikimas. Mes galime tvarkyti jūsų informaciją, jei davėte mums leidimą naudoti jūsų asmeninę informaciją konkrečiam tikslui. Savo sutikimą galite bet kada atšaukti. Sužinoti daugiau

Teisėti interesai. Mes galime tvarkyti jūsų informaciją, kai manome, kad tai būtina siekiant užtikrinti teisėtus verslo interesus ir tie interesai nenusveria jūsų interesų ir pagrindinių teisių bei laisvių. Pavyzdžiui, galime tvarkyti jūsų asmeninę informaciją kai kuriais aprašytais tikslais, siekdami:

Teisinės prievolės. Galime tvarkyti jūsų informaciją, kai manome, kad tai būtina siekiant laikytis mūsų teisinių įsipareigojimų, pavyzdžiui, bendradarbiauti su teisėsaugos institucija ar reguliavimo agentūra, įgyvendinti ar ginti savo teisines teises arba atskleisti jūsų informaciją kaip įrodymą bylinėjimosi metu, kuriame dalyvaujate.

Gyvybiški interesai. Galime tvarkyti jūsų informaciją, kai manome, kad tai būtina siekiant apsaugoti jūsų gyvybinius interesus arba gyvybiškai svarbius trečiosios šalies interesus, pavyzdžiui, situacijose, kuriose kyla galima grėsmė bet kurio asmens saugumui.


4. Kada ir su kuo dalyjames jūsų asmenine informacija?

Trumpai: mes galime dalytis informacija konkrečiomis situacijomis, aprašytomis šiame skyriuje ir (arba) su toliau nurodytomis trečiosiomis šalimis.

Mums gali prireikti bendrinti asmeninę informaciją šiais atvejais:

Verslo perkėlimai. Mes galime dalytis arba perduoti jūsų informaciją, susijusią su bet kokiu susijungimu, įmonės turto pardavimu, finansavimu arba viso ar dalies mūsų verslo įsigijimu, kitai bendrovei arba derybų metu.


5. Kokiu laikotarpiu saugome jūsų informacija?

Trumpai: mes saugome jūsų informaciją tiek, kiek reikia, kad įvykdytume šiame privatumo pranešime nurodytus tikslus, nebent įstatymai reikalauja kitaip.

Jūsų asmeninę informaciją saugosime tik tiek, kiek tai būtina šiame pranešime apie privatumą nustatytiems tikslams pasiekti, nebent įstatymais (pvz., mokesčių, apskaitos ar kitais teisiniais reikalavimais) būtų reikalaujama arba leidžiama ilgesnį saugojimo laikotarpį. Jokiam šiame pranešime nurodytam tikslui nereikės jūsų asmeninės informacijos saugoti ilgiau nei 6 mėnesius.

Kai neturime nuolatinio teisėto verslo poreikio tvarkyti jūsų asmeninę informaciją, tokią informaciją ištrinsime arba nuasmenininsime arba, jei tai neįmanoma (pavyzdžiui, nes jūsų asmeninė informacija buvo saugoma atsarginių kopijų archyvuose), saugiai saugoti savo asmeninę informaciją ir izoliuoti ją nuo bet kokio tolesnio apdorojimo, kol bus galima ištrinti.


6. Kaip saugome jūsų informaciją?

Trumpai: mes siekiame apsaugoti jūsų asmeninę informaciją organizacinių ir techninių saugumo priemonių sistema.

Įdiegėme tinkamas ir pagrįstas technines ir organizacines saugumo priemones, skirtas apsaugoti bet kokios tvarkomos asmeninės informacijos saugumą. Tačiau, nepaisant mūsų apsaugos priemonių ir pastangų apsaugoti jūsų informaciją, joks elektroninis perdavimas internetu ar informacijos saugojimo technologija negali būti garantuota, kad bus 100% saugi, todėl negalime pažadėti ar garantuoti, kad įsilaužėliai, kibernetiniai nusikaltėliai ar kitos neteisėtos trečiosios šalys negalės įsilaužti į sistemą ar galintis pažeisti mūsų saugumą ir netinkamai rinkti, pasiekti, pavogti ar keisti jūsų informaciją. Nors mes padarysime viską, kad apsaugotume jūsų asmeninę informaciją, asmeninės informacijos perdavimas į mūsų sistemą ir iš jų yra jūsų pačių rizika. Paslaugas turėtumėte pasiekti tik saugioje aplinkoje.


7. Ar renkame informaciją iš nepilnamečių asmenų?

Trumpai: mes sąmoningai nerenkame duomenų iš vaikų iki 18 metų.

Mes sąmoningai neprašome duomenų iš vaikų iki 18 metų. Naudodamiesi kaimukas.lt paslaugomis patvirtinate, kad esate ne jaunesni nei 18 metų arba kad esate tokio nepilnamečio tėvas arba globėjas ir sutinkate, kad toks nepilnametis išlaikytinis naudotųsi paslaugomis. Jei sužinosime, kad buvo surinkta asmeninė informacija iš jaunesnių nei 18 metų vartotojų, įšaldysime duomenys ir imsimės pagrįstų priemonių, kad tokie duomenys būtų nedelsiant ištrinti iš sistemos. Jei sužinosite apie duomenis, kuriuos galėjome surinkti iš jaunesnių nei 18 metų vaikų, susisiekite su mumis info@kaimukas.lt


8. Kokios jūsų privatumo teisės?

Trumpai: kai kuriuose regionuose, pvz Europos ekonominė erdvė (EEA) ir Jungtinė Karalystė (JK) , jūs turite teises, kurios suteikia jums daugiau galimybių pasiekti savo asmeninę informaciją ir ją kontroliuoti. Galite bet kada peržiūrėti, pakeisti arba ištrinti savo duomenys.

Kai kuriuose regionuose (pvz EEA ir JK ), turite tam tikrų teisių pagal galiojančius duomenų apsaugos įstatymus. Tai gali apimti teisę (i) prašyti prieigos ir gauti savo asmeninės informacijos kopiją, (ii) reikalauti ištaisyti arba ištrinti; (iii) apriboti jūsų asmeninės informacijos tvarkymą; ir iv) jei taikoma, duomenų perkeliamumui. Tam tikromis aplinkybėmis taip pat galite turėti teisę nesutikti, kad būtų tvarkoma jūsų asmeninė informacija. Tokį prašymą galite pateikti susisiekę su mumis.

Mes apsvarstysime ir imsimės veiksmų pagal taikomus duomenų apsaugos įstatymus.

Jei esate EEA arba JK ir manote, kad neteisėtai tvarkome jūsų asmeninę informaciją, taip pat turite teisę pateikti skundą vietos duomenų apsaugos priežiūros institucijai. Jų kontaktinius duomenis rasite čia: https://ec.europa.eu/justice/data-protection/bodies/authorities/index_en.htm

Jei esate Šveicarijoje, duomenų apsaugos institucijų kontaktinius duomenis rasite čia: https://www.edoeb.admin.ch/edoeb/en/home.html

Sutikimo atšaukimas: jei pasitikime jūsų sutikimu tvarkyti jūsų asmeninę informaciją, jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą. Savo sutikimą galite bet kada atšaukti susisiekę su mumis.

Tačiau atkreipkite dėmesį, kad tai neturės įtakos duomenų tvarkymo teisėtumui iki jo atšaukimo ar tai turės įtakos jūsų asmeninės informacijos tvarkymui, atliekamam remiantis teisėtais tvarkymo pagrindais, išskyrus sutikimą.

Jei turite klausimų ar komentarų apie savo teises į privatumą, galite rašyti mums info@kaimukas.lt


9. „Nesekimo“ funkcijų valdymas

Daugumoje žiniatinklio naršyklių ir kai kurių mobiliųjų operacinių sistemų bei programų yra „Nesekti“ (DNT) funkcija arba nustatymas, kurį galite suaktyvinti, kad praneštumėte apie privatumo nuostatas, kad nebūtų stebimi ir renkami duomenys apie jūsų naršymo internete veiklą. Šiame etape nėra parengtas joks vienodas DNT signalų atpažinimo ir įgyvendinimo technologijos standartas. Todėl šiuo metu nereaguojame į DNT naršyklės signalus ar bet kokį kitą mechanizmą, kuris automatiškai praneša apie jūsų pasirinkimą nebūti sekmam internete. Jei bus priimtas internetinio stebėjimo standartas, kuriuo turėsime vadovautis ateityje, apie šią praktiką informuosime pataisytoje šio privatumo pranešimo versijoje.


10. Ar atnaujiname šį pranešimą?

Trumpai: taip, prireikus atnaujinsime šį pranešimą, kad atitiktume atitinkamus įstatymus.

Retkarčiais galime atnaujinti šį privatumo pranešimą. Atnaujinta versija bus nurodyta atnaujinta „Peržiūrėta“ data, o atnaujinta versija įsigalios, kai tik bus pasiekiama. Jei atliksime esminius šio privatumo pranešimo pakeitimus, apie tai galime pranešti aiškiai paskelbdami pranešimą apie tokius pakeitimus arba tiesiogiai išsiųsdami jums pranešimą. Rekomenduojame dažnai peržiūrėti šį privatumo pranešimą, kad būtumėte informuoti apie tai, kaip saugome jūsų informaciją.


11. Kaip galite su mumis susisiekti dėl šio pranešimo?

Jei turite klausimų ar komentarų apie šį pranešimą, galite rašykite mums info@kaimukas.lt


12. Kaip galite peržiūrėti, atnaujinti arba ištrinti duomenys kuriuos renkame iš jūsų?

Remdamiesi galiojančiais jūsų šalies įstatymais, galite turėti teisę prašyti prieigos prie asmeninės informacijos, kurią renkame iš jūsų, pakeisti tą informaciją arba tam tikromis aplinkybėmis ją ištrinti. Jei norite pateikti prašymą peržiūrėti, atnaujinti arba ištrinti savo asmeninę informaciją, prašome pateikite prašymo formą paspaudę čia.